fbpx

Oh!Beauty Warsaw 2018

Make Up Show

Wyjątkowe Święto Makijażu już 1-2 Grudnia 2018 w EXPO XXI Warszawa!
Po raz pierwszy w kraju organizujemy wydarzenie kosmetyczne, które dominującym aspektem będzie MAKE-UP! Naszą dumą i wizytówką jest scena główna – tylko na Oh!Beauty Warsaw wszystkie pasjonatki make-up’u będą miały okazję wziąć udział w pełnowartościowych pokazach przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce. W ramach Make Up Show pokazy przeprowadzą: Magda Pieczonka, Kinga Szewczyk Kolorowe Kredki, Marta Iwańska DOKTOR MAKE-UP oraz Patrycja Dobrzeniecka!         

Oprócz szeroko rozbudowanego programu pokazów, przygotowaliśmy dla odwiedzających magiczną Strefę Zakupów, w której specjaliści z branży beauty doradzą w wyborze produktów do codziennej pielęgnacji oraz do makijażu.

 W świątecznej atmosferze spędzisz wyjątkowe chwile, wybierając prezenty dla najbliższych, poznając najnowsze produkty na rynku oraz poszukując makijażowych inspiracji. Nie może Cię tam zabraknąć!

Prowadzisz blog, kanał na Youtube lub Instagram związany z tematyką Beauty? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Zgłoś się do nas! Oh! Beauty Warsaw to także strefa influencerów, gdzie czekać na Ciebie będą bezpłatne warsztaty, wykłady oraz przestrzeń inspirująca do zdjęć! W  programie m.in. warsztaty z Guru Instagrama – Joanną Banaszewską oraz wykład na temat możliwości współpracy przeprowadzony przez eksperta z platformy Reachablogger.

Dla spragnionych odpoczynku po zakupowym szaleństwie wraz z Radio Kolor 103 FM stworzyliśmy Strefę Chillout, w której odprężysz się przy kubku gorącej czekolady i dobrej muzyki. Całości Oh! Beauty Warsaw będą towarzyszyły konkursy z wyjątkowymi nagrodami takimi jak zestawy kosmetyków, których sponsorem jest marka Ringana czy samochód na weekend!

1 i 2 grudnia 2018 – SAVE THE DATE!
To będzie piękny weekend!

Loading...