fbpx

We współpracy z Magazynem „Rzęsy” oraz Studiem Oh La Lash przygotowaliśmy specjalną Strefę Rzęs w ramach której zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu stylizacji rzęs. Na dedykowanym stoisku będzie można zasięgnąć porad w doborze odpowiednich produktów.      

W strefie:

Bezpłatne konsultacje i porady:

Pielęgnacja rzęs przedłużonych,

Analiza kształtu oka,

Dobór stylizacji do budowy oka i typu urody

Stosowanie produktów bazowych do rzęs – kiedy i z jakich zrezygnować, stosowanie primera i cleanera, dobór kleju do tempa pracy, techniki tworzenia kępek i warunków panujących w pomieszczeniu.

 

Zapisz się już dziś!*

*Wstęp na szkolenie możliwy po zakupieniu biletu na Oh!Beauty Warsaw Make Up Show

INFORMUJEMY:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest IBC Investments sp. z o.o. (dalej: IBC) z siedzibą w Warszawie (01-222) przy ul. Prądzyńskiego 12/14, email: ibcwaw@fairexpo.pl
2. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest zawarta z IBC umowa uczestnictwa w targach. Celem przetwarzania jest realizacja zawartej umowy. Drugą z postaw prawnych przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes IBC w postaci marketingu własnych usług.
3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zapewnienia Państwu bezpłatnego uczestnictwa w Targach. W przypadku braku podania danych osobowych IBC nie może Państwu zapewnić bezpłatnego udziału w Targach.
4. Państwa dane zostaną udostępnione podwykonawcom IBC w zakresie niezbędnym do realizacji umowy.
5. Państwa dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do celów realizacji zawartej umowy, a po tym czasie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń lub do czasu wniesienia sprzeciwu.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści Państwa danych osobowych, żądanie ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mogą Państwo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych, przenieść swoje dane lub wnieść skargę do organu nadzorczego.

Loading...