Perfekcyjne odżywki dla Twoich włosów

Perfekcyjne odżywki dla Twoich włosów

Odżywki Anwen to wysokiej klasy produkty, które cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród użytkowników. Anwen jest młodą, polską marką, która powstała dzięki pasji i miłości do włosów. Jakie rodzaje odżywek są dostępne dla naszych włosów? Co wyróżnia produkty na tle konkurencji? Przyjrzyjmy się odżywkom z bliska. Zaczynamy!

Anwen - poznajmy się

Anna Kołomycew, która jest twórczynią znanego bloga o włosach, oraz Katarzyna Sawicz - doktor chemii, postanowiły razem połączyć swoje siły i stworzyć kosmetyki do włosów. Główną ideą przyświecającą założycielkom było stworzenie odżywek do włosów, które będą odpowiedzią na różnorodne potrzeby każdego rodzaju włosów. Marka od samego początku zdobyła zaufanie oraz ogromne uznanie w szerokim gronie kobiet poszukujących właściwie dobranej pielęgnacji dla swoich włosów. Dobierając odżywki należy przede wszystkim wziąć pod uwagę porowatość swoich włosów. Co oferuje nam marka?

Unikatowe produkty od polskiej marki

Każda odżywka, która powstała pod bacznym okiem założycielek, to produkt bardzo wysokiej jakości, a co najważniejsze skuteczności. Główną zaletą prezentowanych odżywek jest doskonałe dopasowanie do stopnia porowatości naszych włosów. Większość konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku pomija ten ważny aspekt, skupiając się jedynie na nawilżeniu, odżywieniu, przetłuszczaniu włosa itd. Dzięki odpowiedniemu określeniu porowatości włosa (niska, średnia bądź wysoka), możemy idealnie dopasować plan pielęgnacji dla danego rodzaju i typu włosa. Firma oferuje swoje odżywki dla każdego rodzaju porowatości, dzięki czemu każdy z nas znajdzie perfekcyjnie dopasowany produkt do swoich indywidualnych potrzeb.

Odżywki Anwen

Wśród dostępnych produktów wyróżnić możemy m.in.:

  • emolientowa róża, odżywka do włosów o wysokiej porowatości,
  • nawilżający bez odżywka do włosów o różnej porowatości,
  • proteinowa zielona herbata odżywka do włosów o średniej porowatości,
  • proteinowa orchidea odżywka do włosów o wysokiej porowatości,
  • odżywka bez spłukiwania humektantowa gruszka,
  • emolientowy irys odżywka do włosów o średniej porowatości.

Wyżej wymieniono jedynie przykładowe dostępne odżywki Anwen. Możesz zdecydować się na pojedyncze produkty, bądź zakupić atrakcyjny zestaw odżywek przeznaczonych do włosów o konkretnej porowatości, dzięki czemu zapewnisz sobie różnorodność i perfekcyjną pielęgnację każdego dnia.

Klucz do sukcesu

Dlaczego odżywki wyróżniają się na tle swoich konkurentów? Przede wszystkim dlatego, że oferują doskonałej jakości produkty w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Tu znajdziesz odżywki Anwen, które perfekcyjnie dopieszczą wygląd twoich włosów.

W świadomej pielęgnacji włosów ważna jest równowaga pomiędzy trzema składnikami: proteinami, emolientami oraz humektantami. Wszystko zależy od porowatości włosa. Dlatego właśnie odżywki Anwen, które stworzono w oparciu o długoletnie doświadczenie i pieczołowicie zdobytą wiedzę spełniają najbardziej rygorystyczne oczekiwania użytkowników.